Malostranské gymnázium a Malostranská základní škola
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 21.5.2018
Nepřítomné třídy12345678910
8.AGMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
8.BGMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Nepřítomní učitelé12345678910
Andrlová Lenka(MAT)NovŠva....--
Bechová Jana(MAT)..ProDola..-....--
Blomann Antonín(NP)....PrkSou-....
Ditrichová Michaela(MAT)................-..--
Doležal Karel(MAT)....Pěk-....---
Dowden Marina(MAT)..Hob-..---
Drážďanská Monika(Nem)--StuStu-Stu..
Kácovská Eva(MAT)..Fry..Mai-----
Kozáková Martina(MAT)..........PěkMorDola---
Martinková Miriam(MAT)..Anl-......--
Novotná Hana(MAT)..-....Mai..........-
Pajpachová Veronika(MAT)....HelDola--
Šímová Yvona(MAT)..-LedPrk......---
Švorc Ondřej(MAT)-Pro..........---
Místnosti mimo provoz12345678910
J25ŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
J26ŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
J29aŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
J29bŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
Změny v rozvrzích učitelů:
Andrlová Lenka2. hodzměna Aj3.BG (S1)(J21)
2. hodspojeno (Mam MAT)Aj3.BG (S2)(J21)
Bundová Tatiana3. hododpadáVRj8.BG (Rj)+
4. hododpadáVRj8.BG (Rj)+
Doležalová Jitka1. hodzměna Čj7.BZ(J24)
2. hodzměna D7.BZ(J44)
3. hodsupl. (Bech MAT)D7.BZ(J32)přespočetná hod.
4. hodzměna D2.BG(J20)
6. hodsupl. (Kom MAT)D2.BG(J43)přespočetná hod.
6. hododpadáCvČj9.AZ (Č1)zrušeno
7. hodsupl. (Paj MAT)D7.BG(J24)přespočetná hod.
Frydlová Martina1. hodzměna D1.BG(J23)
2. hodsupl. (Kác MAT)D2.AG(J31)přespočetná hod.
3. hodzměna D2.AG(J20)
4. hodzměna D3.BG(J32)
Hamerníková Markéta2. hodpřesun <<Ch9.AZ(J42)z 22.5. 8. hod
3. hodnavíc M6.AZ(J11)za odpadlou
6. hodzměna Přp6.AZ (S2)(J23)
7. hodzměna Přp6.AZ (S2)(J23)
Hellerová Kamila3. hodsupl. (Paj MAT)M1.AG(J24)za odpadlou
Hobzová Štěpánka2. hodspojeno (Dow MAT)Ak8.AZ (Ak)(J24)
2. hodzměna Nj8.AZ (NJ2)(J24)
Horská Jana6. hodzměna Nj5.AG (Nj1)(J31)
7. hododpadáNj8.BG (NJ)+
Jerhot Petr4. hodnavíc M7.AG(J11)za odpadlou
Ledvinka Tomáš3. hodsupl. (Ším MAT)Čj6.AG(J23)za odpadlou
Mariae Immanuel3. hododpadáL8.BG (L)+
4. hodsupl. (Noh MAT)Aj1.AG (S2)(J31)za odpadlou
4. hodspojeno (Kác MAT)Aj1.AG (S1)(J31)
4. hododpadáL8.BG (L)+
Morongová Iva5. hodsupl. (Kom MAT)Čj7.AZ(J34)přespočetná hod.
Novotná Monika3. hodsupl. (Anl MAT)Aj7.AZ(J42)za odpadlou
Pěkný Michal3. hodsupl. (Dol MAT)B7.BG(J44)za odpadlou
4. hodsupl. (Kom MAT)B4.BG(J41)za odpadlou
Peterová Milena3. hododpadáPv8.BG (Pv)+
4. hododpadáPv8.BG (Pv)+
Procházková Monika2. hodsupl. (Švo MAT)Aj2.BG (S1)(J32)za odpadlou
2. hodspojeno (Bech MAT)Aj2.BG (S2)(J32)
3. hodzměna Šj4.BG (ŠJ)+(J50)
4. hodzměna Šj6.BG (Šj 2)(J45)
7. hododpadáŠj8.BG (ŠJ)+
Prokop Rostislav3. hodsupl. (Blo NP)F6.BG(J46)za odpadlou
3. hododpadáPr8.BG (P)+
4. hodsupl. (Ším MAT)F5.AG(J23)za odpadlou
4. hododpadáPr8.BG (P)+
Rychtrová Barbora6. hododpadáFj8.AG (FJ1)
Souček Filip4. hodsupl. (Blo NP)Tv3.AG (Chl)(JTV2)za odpadlou
Student3. hodsupl. (Dra Nem)Fj4.BG (FJ)+(J34)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Dra Nem)Fj6.BG (Fj)+(J50)přespočetná hod.
6. hodsupl. (Dra Nem)Fj5.BG (Fj)+(J50)přespočetná hod.
Šiklová Jitka5. hodnavíc M2.AG(J21)za odpadlou
Švarcová Jaroslava4. hodspojeno (Anl MAT)Evv1.BG (S2)(J42)
4. hodzměna Evv1.BG (S1)(J42)
Urbanová Klára4. hodnavíc M7.BG(J21)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
6.AZ3. hodM(J11)navícHamerníková Markéta
3. hodAjS2odpadá(Švo)
3. hodAjS1odpadá(Kác)
6. hodPřpS2(J23)změnaHamerníková Markéta
7. hodPřpS2(J23)změnaHamerníková Markéta
7.AZ3. hodAj(J42)suplujeNovotná Monika(Anl)
5. hodČj(J34)suplujeMorongová Iva(Kom)
7.BZ1. hodČj(J24)změnaDoležalová Jitka
2. hodD(J44)změnaDoležalová Jitka
3. hodD(J32)suplujeDoležalová Jitka(Bech)
8.AZ2. hodAkAk(J24)spojíHobzová Štěpánka(Dow)
2. hodNjNJ2(J24)změnaHobzová Štěpánka
9.AZ2. hodCh(J42)přesun <<Hamerníková Markétaz 22.5. 8. hod
2. hodFodpadá(Dol)
6. hodCvČjČ1odpadá(Dola)
1.AG1. hodEvhodpadá(Dit)
3. hodM(J24)suplujeHellerová Kamila(Paj)
4. hodAjS2(J31)suplujeMariae Immanuel(Noh)
4. hodAjS1(J31)spojíMariae Immanuel(Kác)
1.BG1. hodD(J23)změnaFrydlová Martina
4. hodEvvS2(J42)spojíŠvarcová Jaroslava(Anl)
4. hodEvvS1(J42)změnaŠvarcová Jaroslava
5. hodAjS2odpadá(Anl)
2.AG1. hodModpadá(Dol)
2. hodD(J31)suplujeFrydlová Martina(Kác)
3. hodD(J20)změnaFrydlová Martina
5. hodM(J21)navícŠiklová Jitka
5. hodAjS1odpadá(Mam)
6. hodAjS2odpadá(Mam)
2.BG1. hodModpadá(Kom)
2. hodAjS1(J32)suplujeProcházková Monika(Švo)
2. hodAjS2(J32)spojíProcházková Monika(Bech)
4. hodD(J20)změnaDoležalová Jitka
6. hodD(J43)suplujeDoležalová Jitka(Kom)
7. hodEvhodpadá(Dit)
3.AG4. hodTvChl(JTV2)suplujeSouček Filip(Blo)
6. hodAjS1odpadá(Bech)
6. hodAjS2odpadá(Anl)
7. hodModpadá(Blo)
3.BG1. hodČjodpadá(Ším)
2. hodAjS1(J21)změnaAndrlová Lenka
2. hodAjS2(J21)spojíAndrlová Lenka(Mam)
4. hodD(J32)změnaFrydlová Martina
6. hodFodpadá(Blo)
4.AG3. hodFjFJ(J34)suplujeStudent(Dra)
3. hodŠjŠJ(J50)změnaProcházková Monika
4.BG3. hodFjFJ(J34)suplujeStudent(Dra)
3. hodŠjŠJ(J50)změnaProcházková Monika
4. hodB(J41)suplujePěkný Michal(Kom)
7. hodAjS1odpadá(Noh)
7. hodAjS2odpadá(Bech)
5.AG4. hodF(J23)suplujeProkop Rostislav(Ším)
5. hodČjodpadá(Ším)
6. hodNjNj1(J31)změnaHorská Jana
6. hodFjFj(J50)suplujeStudent(Dra)
5.BG6. hodFjFj(J50)suplujeStudent(Dra)
6.AG1. hodAjA4odpadá(Bech)
1. hodAjA2odpadá(Mam)
1. hodAjA1odpadá(Dow)
1. hodAjA3odpadá(Noh)
3. hodČj(J23)suplujeLedvinka Tomáš(Ším)
4. hodFjFj(J50)suplujeStudent(Dra)
6.BG1. hodAjA4odpadá(Bech)
1. hodAjA3odpadá(Noh)
1. hodAjA1odpadá(Dow)
1. hodAjA2odpadá(Mam)
3. hodF(J46)suplujeProkop Rostislav(Blo)
4. hodŠjŠj 2(J45)změnaProcházková Monika
4. hodFjFj(J50)suplujeStudent(Dra)
5. hodIvtS1odpadá(Dol)
6. hodIvtS1odpadá(Dol)
7.AG1. hodČjodpadá(Kác)
4. hodM(J11)navícJerhot Petr
4. hodAjA1odpadá(Bech)
4. hodAjA2odpadá(Dow)
4. hodAjA3odpadá(Mam)
4. hodAjA4odpadá(Švo)
7.BG3. hodB(J44)suplujePěkný Michal(Dol)
4. hodM(J21)navícUrbanová Klára
4. hodAjA1odpadá(Bech)
4. hodAjA2odpadá(Dow)
4. hodAjA3odpadá(Mam)
4. hodAjA4odpadá(Švo)
7. hodD(J24)suplujeDoležalová Jitka(Paj)
8.AG1.-10. hod maturity
8.BG1.-10. hod maturity