Malostranské gymnázium a Malostranská základní škola
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 18.9.2018
Nepřítomné třídy12345678910
6.AZŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
9.AZŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠAŠA
Nepřítomní učitelé12345678910
Blomann Andrea(Nem)PemPem
Blomann Antonín(OČR)KolPro---........
Dowden Marina(Lék)....MarBech........-..
Hobzová Štěpánka(Lék)..
Kokštejn Jan(Ša)..........-Sou-Vac..--
Komoň Tomáš(Ša)..Dit......-----
Pajpachová Veronika(Ša)HobAda......------
Pěkný Michal(Ša)............-KovKol---
Petřvalský Lukáš(Ša)-Hob..Ham-Šik-..--
Rychtrová Barbora(Ša)..Pem---..Sou..--
Seethaler Monika(Ša)--Sou-Kub....----
Turková Renata(Ša)--....-Hel----
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamcová Eva2. hodspojeno (Paj Ša)M1.AG (S1)(J34)
3. hododpadáM1.AG (S1)zrušeno
Bechová Jana4. hodsupl. (Dow Lék)Aj6.BG (A4)+(J29a)přespočetná hod.
Ditrichová Michaela2. hodsupl. (Kom Ša)Čj5.AG(J12)za odpadlou
Frydlová Martina4. hodpřesun <<D3.AG(J36)z 9. hod
9. hodpřesun >>D3.AGna 4. hod
Hamerníková Markéta4. hodsupl. (Pet Ša)M7.AZ(J23)za odpadlou
Hellerová Kamila6. hodsupl. (Tur Ša)Pp7.AZ(J42)za odpadlou
7. hododpadáPp6.AZ
Hobzová Štěpánka1. hodsupl. (Paj Ša)Čj2.AG(J24)za odpadlou
2. hodsupl. (Pet Ša)Hv8.BZ(J31)za odpadlou
2. hododpadáNj9.AZ (NJ2)
Kokštejn Jan1.-10. hod školní akce
Kolář Petr1. hodsupl. (Blo OČR)F6.BG(J46)za odpadlou
7. hodsupl. (Pěk Ša)Ivt3.AG (S2)(J35)za odpadlou
7. hododpadáF9.AZ
Komoň Tomáš1.-10. hod školní akce
Kováříková Jitka6. hodsupl. (Pěk Ša)Tv7.AG (Dív)(JTV1)za odpadlou
8. hododpadáZ9.AZ
Kozáková Martina1. hodpřesun >>M5.BGna 2. hod
2. hodpřesun <<M5.BG(J42)z 1. hod
Kubitová Šárka4. hododpadáVv6.AZ (V1)
5. hodsupl. (See Ša)Fj4.BG (Fj)+(J50)za odpadlou
5. hododpadáVv6.AZ (V1)
Lásková Hana1. hododpadáČj9.AZ
3. hodnavíc Čj1.AG(J24)za odpadlou
4. hododpadáCvČj9.AZ (Č1)
Martinková Miriam2. hododpadáAj6.AZ (S1)
3. hodsupl. (Dow Lék)Aj5.AG (A1)+(J29a)za odpadlou
Novotná Monika4. hododpadáVv6.AZ (V2)
5. hododpadáVv6.AZ (V2)
Pajpachová Veronika1.-10. hod školní akce
Pěkný Michal1.-10. hod školní akce
Peterová Milena2. hodsupl. (Rych Ša)Tv8.AG (Dív)(JTV1)za odpadlou
3. hodspojeno (Bla Nem)Px7.BG (Px)+(J43)
4. hodspojeno (Bla Nem)Px7.BG (Px)+(J43)
8. hodpřesun <<B6.BG(J34)z 9. hod
9. hodpřesun >>B6.BGna 8. hod
Petřvalský Lukáš1.-10. hod školní akce
Procházková Monika2. hodsupl. (Blo OČR)M4.AG(J44)za odpadlou
Rychtrová Barbora1.-10. hod školní akce
Seethaler Monika1.-10. hod školní akce
Souček Filip3. hodsupl. (See Ša)Fj8.BG (FJ)+(J30)přespočetná hod.
5. hodspojeno (Kok Ša)Tv3.BG (Chl)(JTV2)
7. hodspojeno (Rych Ša)Tv7.BG (Dív)(JTV1)
Šiklová Jitka3. hododpadáM6.AZ
4. hododpadáCvM9.AZ (M1)
6. hodsupl. (Pet Ša)M8.AZ(J31)za odpadlou
6. hododpadáM9.AZ
Šimáčková Jana5. hodpřesun <<Zsv6.BG(J12)z 10. hod
9. hodpřesun >>Zsv6.AGna 19.9. 3. hod
10. hodpřesun >>Zsv6.BGna 5. hod
Turková Renata1.-10. hod školní akce
Vacková Jitka7. hodsupl. (Kok Ša)Vz7.AZ(J34)za odpadlou
Vašák Martin3. hodpřesun <<G6.BG(J23)z 8. hod
8. hodpřesun >>G6.BGna 3. hod
Veverková Dana2. hododpadáAj6.AZ (S2)
Voldánová Jitka2. hododpadáNj9.AZ (NJ1)
Změny v rozvrzích tříd:
6.AZ1.-10. hod školní akce
7.AZ4. hodM(J23)suplujeHamerníková Markéta(Pet)
6. hodPp(J42)suplujeHellerová Kamila(Tur)
7. hodVz(J34)suplujeVacková Jitka(Kok)
8. hodTvChlodpadá(Kok)
8.AZ6. hodM(J31)suplujeŠiklová Jitka(Pet)
8.BZ2. hodHv(J31)suplujeHobzová Štěpánka(Pet)
9.AZ1.-10. hod školní akce
1.AG2. hodMS1(J34)spojíAdamcová Eva(Paj)
3. hodČj(J24)navícLásková Hana
3. hodČjS2odpadá(Paj)
3. hodMS1odpadá(Ada)
2.AG1. hodČj(J24)suplujeHobzová Štěpánka(Paj)
3.AG1. hodTvChlodpadá(Kok)
4. hodD(J36)přesun <<Frydlová Martinaz 9. hod
4. hodČpozodpadá(Tur)
7. hodIvtS2(J35)suplujeKolář Petr(Pěk)
8. hodFjFJodpadá(Rych)
9. hodDpřesun >>na 4. hod
3.BG5. hodTvChl(JTV2)spojíSouček Filip(Kok)
8. hodNjNJ2odpadá(Hob)
8. hodFjFJodpadá(Rych)
4.AG2. hodM(J44)suplujeProcházková Monika(Blo)
5. hodFjFj(J50)suplujeKubitová Šárka(See)
7. hodFodpadá(Blo)
8. hodDodpadá(Pet)
4.BG5. hodFjFj(J50)suplujeKubitová Šárka(See)
5.AG2. hodČj(J12)suplujeDitrichová Michaela(Kom)
3. hodAjA1(J29a)suplujeMartinková Miriam(Dow)
5.BG1. hodMpřesun >>na 2. hod
2. hodM(J42)přesun <<Kozáková Martinaz 1. hod
2. hodBodpadá(Pěk)
3. hodAjA1(J29a)suplujeMartinková Miriam(Dow)
6.AG4. hodAjA4(J29a)suplujeBechová Jana(Dow)
6. hodFjFjodpadá(Rych)
8. hodFodpadá(Blo)
9. hodZsvpřesun >>na 19.9. 3. hod
6.BG1. hodF(J46)suplujeKolář Petr(Blo)
3. hodG(J23)přesun <<Vašák Martinz 8. hod
3. hodDodpadá(Pet)
4. hodAjA4(J29a)suplujeBechová Jana(Dow)
5. hodZsv(J12)přesun <<Šimáčková Janaz 10. hod
5. hodČjodpadá(Kom)
6. hodFjFjodpadá(Rych)
8. hodB(J34)přesun <<Peterová Milenaz 9. hod
8. hodGpřesun >>na 3. hod
9. hodBpřesun >>na 8. hod
10. hodZsvpřesun >>na 5. hod
7.AG1. hodFjFjodpadá(Rych)
3. hodPxPx(J43)spojíPeterová Milena(Bla)
4. hodPxPx(J43)spojíPeterová Milena(Bla)
6. hodTvDív(JTV1)suplujeKováříková Jitka(Pěk)
8. hodAjA1odpadá(Dow)
7.BG1. hodFjFjodpadá(Rych)
3. hodPxPx(J43)spojíPeterová Milena(Bla)
4. hodPxPx(J43)spojíPeterová Milena(Bla)
7. hodTvDív(JTV1)spojíSouček Filip(Rych)
8. hodAjA1odpadá(Dow)
8.AG1. hodAjA2odpadá(Dow)
2. hodTvDív(JTV1)suplujePeterová Milena(Rych)
3. hodFjFJ(J30)suplujeSouček Filip(See)
8.BG1. hodAjA2odpadá(Dow)
3. hodFjFJ(J30)suplujeSouček Filip(See)
4. hodTvDívodpadá(Pěk)
4. hodTvChlodpadá(Kom)